کنکور کارشناسی ارشد و کنکور دکتری روانشناسی

آدرس کوتاه: https://psychevent.ir/?p=37589
کنکور کارشناسی ارشد و کنکور دکتری روانشناسی

اطلاعات تماس

مشخصات دوره

۱۴۰۳-۰۴-۱۴
۸:۰۰
۰ تومان

برای ثبت نام در رویداد با تلفن درج شده در آگهی تماس حاصل فرمایید.

معرفی دوره

کلاس های آمادگی کنکور روانشناسی و مشاوره
کلاس های کنکور ۱۴۰۴ روانشناسی و مشاوره
اگر به‌دنبال کسب رتبه عالی در کنکور روانشناسی و مشاوره هستید، باید در کلاس‌های آمادگی کنکور شرکت کنید. قطعا این را می‌دانید که نتیجه این آزمون در آینده تحصیلی و شغلی ما بسیار مهم است؛ همچنین باید این نکته را در نظر داشته باشیم که سختی آزمون مشاوره و روانشناسی نیز بالا بوده و دشواری‌های خود را دارد. به همین دلیل شرکت در کلاس‌های آمادگی کنکور می‌تواند شما را در کسب رتبه‌های برتر کمک کنند.
در مؤسسه آموزش عالی آزاد نگاره از برترین اساتید در این زمینه بهره گرفته‌اند. این اساتید شامل استاد علیرضا محمدی، جعفر حبیبی، مسعود نادری، محسن طورانی، محمد قاسمی و ملیکا سفیدرود هستند. تمامی این اساتید در حوزه روانشناسی و مشاوره مهارت‌های کافی جهت تدریس را دارند.
درصورتی‌که می‌خواهید در کنکور روانشناسی و مشاوره سال ۱۴۰۴ شرکت کنید، پیشنهاد می‌شود که در بهترین کلاس‌های آمادگی ثبت‌نام خود را انجام دهید. موسسه‌های آموزشی مختلفی وجود دارند که این کلاس‌ها را بررسی می‌کنند.

از بهترین آن‌ها باید به مؤسسه آموزش عالی آزاد نگاره که از برترین اساتید بهره می‌برد، اشاره کنیم. این مؤسسه کلاس‌های آنلاین خود را در ادوبی‌کانکت برگزار کرده و ویدئوهای خود را در آپارات منتشر می‌کند. تمامی ویژگی‌هایی که در کلاس‌های این مؤسسه وجود دارد را در این مطلب باهم بررسی کردیم. می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت مؤسسه نگاره مراجعه کنید.
شماره های تماس با موسسه

۰۲۱-۲۶۴۰۷۴۳۱
۰۲۱-۲۶۴۰۷۴۳۲
۰۲۱-۲۲۲۵۳۵۰۹

تلفن تماس اختصاصی ۷۹۸۱۶-۰۲۱
شماره های واتس آپ

۰۹۰۲۸۷۵۴۹۵۱ (واحد ثبت نام)
۰۹۰۲۸۷۵۴۹۵۲ (واحد انتشارات)

آدرس موسسه
تهران، خیابان شریعتی، خیابان دستگردی(خیابان ظفر)، کوچه صبر پلاک ۱ واحد۹

معرفی استاد

دکتر علیرضا محمدی گروه آموزشی دکتر محمدی(نگاره)

اطلاعات برگزارکننده

گروه آموزشی دکتر محمدی نگاره
-
02126407431