کارگاه خودآگاهی و ارتباط موثر

کارگاه خودآگاهی و ارتباط موثر

مدرس : مهسا ساداتی

شروع دوره : ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰
تلفن : ۰۹۲۱۲۰۲۸۲۳۵
آی دی تلگرام : mahsadati
آی دی اینستاگرام: mahsadatii

خیلی از ماها خودمون رو خوب نمی‌شناسیم و نمی‌دونیم دقیقا چی می‌خوایم، چطوری وقتی خودمون و خواسته‌هامون رو درست نمی‌شناسیم، می‌تونیم رابطه‌ی خوبی با خانواده، شریک عاطفی، دوستان و توی محیط کاری بسازیم؟
وقتی افکار، احساسات و هیجانات خودمون رو بشناسیم، توی موقعیت‌های حساس رابطه می‌تونیم افراد رو بهتر درک کنیم و مشکلات پیش اومده رو با رفتارهای متعادل حل کنیم.
کارگاه خودآگاهی و ارتباط موثر به مدت ۵ جلسه‌ی ۲ ساعته، قراره به ما کمک کنه که خواسته‌ها، احساسات و هیجانات‌مون رو بهتر ببینیم و راه و رسم ارتباط سالم با افراد رو یاد بگیریم و توی ارتباطات روزانه‌مون به کار ببندیم.

۰ پاسخ به "کارگاه خودآگاهی و ارتباط موثر"

ارسال یک پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

«روان رویداد»، گروهی‌ست که به دلیل اهمیت آموزش‌های روان‌شناختی در دو سطح عمومی و تخصّصی در جامعه، سعی دارد تا به عنوان مرجعی قابل اعتماد، جهت معرّفی معتبرترین کارگاه‌ها، همایش‌ها، سمینارها و نشست‌های روان‌شناسی به علاقه‌مندان و جامعه‌ی تخصّصی روانشناسی کشور عمل کند. از جمله رویدادهایی که از این پس می‌توانید اخبار آن را از «روان رویداد» دنبال کنید، « کارگاه‌ طرحواره درمانی » است. در این جستار، به طور کلّی با این رویکرد آشنا می‌شوید.

  • تهران،
  • 09227404935
  • 09123116469
  • psychevent96@gmail.com

تماس با ما

واتساپ : 09227404935

آی دی تلگرام: psycheventonline

اینستاگرام : psych_event

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت برای روان رویداد محفوظ است.